czwartek, 16 czerwca 2011

Moje finanse w banku Millenium

Od kilku dni mogę się cieszyć z korzystania z Dobrego Konta w Banku Millenium. Po niepowodzeniach związanych z długim oczekiwaniem na przysłanie karty debetowej jest coraz lepiej.

Oddziały banku są czynne nawet do godz. 19, dzięki czemu wczoraj po pracy udało mi się odwiedzić jeden z nich, gdzie złożyłem rezygnację z płatnego ubezpieczenia karty debetowej (2,99 zł miesięcznie). Ubezpieczenie jest włączane automatycznie przy każdym zakładanym koncie i można z niego zrezygnować dopiero po otrzymaniu karty debetowej.


W tym miesiącu spełniłem już obydwa warunki niezbędne do tego, aby Dobre Konto było bezpłatne - tj. raz użyłem karty do transakcji bezgotówkowej (płacąc w sklepie) oraz łączne wpływy na rachunek konta wyniosły co najmniej jeden tysiąc złotych. Oba warunki są też konieczne, aby w kolejnym miesiącu można było korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.

Jestem także zadowolony z usług bankowości elektronicznej. Nie miałem żadnych problemów z odnalezieniem się w systemie. Nawigacja jest intuicyjna a dokonywanie przelewów proste.

Ciekaw jestem ile dostanę zwrotu za wydatki kartą za czerwiec i kiedy dokładnie otrzymam ten zwrot.

2 komentarze:

 1. Zwrot przychodzi w pierwszych dniach następnego miesiąca. Mi za maj przyszedł 3-go czerwca.

  Generalnie muszę powiedzieć, że wybrałeś najlepszą ofertę, jeżeli płaci się kartą za zakupy, zawsze co miesiąc kilka złotych wpadnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie jestem na etapie wyboru banku pod kątem 'wspólnego konta' z narzeczoną.
  Rozważam Millenium, Eurobank i Citi.
  Sądzę, że Eurobank ma przyjemniejszy interfejs www+0.5% za zakupy, CitiBank ma kredytową za 0zł a Millenium 3% zwrotu za zakupy. Reszta jest taka sama czyli 0zł

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.