poniedziałek, 6 maja 2013

Jak zrobić tanie zakupy w drogim hipermarkecie

Coraz rzadziej przytrafia mi się robić zakupy w hipermarkecie Real. Wkurzają mnie wysokie ceny (np. pieluchy Pampers Active Baby zestaw 3 opakowań 128,99 zł, cena w Carrefourze 78,99 zł) oraz duża odległość od mojego miejsca zamieszkania.

Natomiast bardzo lubię wyszukiwać promocje, które pozwolą uczynić zakupy w tym sklepie tanimi. Udało mi się tego dokonać w zeszłą niedzielę. Obok zamieszczam kopię paragonu.

Ceny produktów, jakie udało mi się uzyskać:
  1. mleczko do czyszczenia Cif 500 ml 3,20 zł.(wziąłem 8 szt.)
  2. płyn do zmiękczania tkanin Silan 2 l 17,27 zł.
  3. proszek do prania Vizir 4,8 kg 26,99 zł.
  4. Cilit Bang Aktywna Piana 600 ml 10,79 zł.
  5. pasta do zębów Clinomyn 9,89 zł.
  6. zestaw 2 szczoteczek do zębów 10,52 zł.
  7. Osłonka pod kwiaty 8,99 zł.(2 szt.)
  8. musztarda Prymat 180g 0,80 zł.(2 szt.)
  9. kawa Nescafe Espresso Delicate Creme 100g 19,48 zł.
  10. pomidory hiszpańskie 3,60 zł/kg.
  11. krakersy Artur 1,60 zł. (2 szt.)
  12. chrupki Przysnacki 140 g 3,14 zł.
  13. cukierki Halls 2,15 zł.
Za zakupy zapłaciłem 150,98 zł, korzystając wcześniej z kupony obniżającego ich koszt o 10% (kosztował mnie 500 punktów payback). Ponadto dostałem 75 punktów payback za zakupy, 150 punktów payback za aktywację ekuponu, kupon na 1000 punktów payback do wykorzystania przy zakupach za min. 50 zł w dniach 2-5 maja. Przy kasie wypłaciłem też 200 zł z Dobrego Konta w Banku Millenium.

9 komentarzy:

  1. Nieźle. Ja preferuje sensodyne szybka ulga ale boje się kupić na Allegro, a w Real czy Rosman min. 12.99zł. Kupiłem w promocji Colgate ProRelif za 8.99 i nie polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Boisz się kupić na allegro :O ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie boje się transakcji, tylko tego, że pasta z tych "Niemiec" czy "UK" będzie jakaś lewa. Zaoszczędzę 4-5zł na sztuce i zęby mi wypadną :-)

      Usuń
    2. Dodam, że jak byłem w Real-, kupiłem spodnie dresowe po domu, 6kg bananów po chyba 2.49, 3kg cukru i coś tam jeszcze. Prawie 50zł poszło. Nie bawię się w żadne zniżki, po prostu jak tam już jestem (mam 3km pieszo w jedną) to kupuje tylko ściśle tańsze rzeczy niż u mnie. Co mnie zaszokowało, to ceny kawałki placków. 7-9zł za kawałek sernika czy czegoś podobnego jak trochę mniejszy w cukierni 2-2.5zł.

      Usuń
  3. za Cilit Bang może świetnie robić ocet - najtańszy i najlepszy płyn do czyszczenia, wyczyści wszystko, zdezynfekuje, nie podtruje Cie i kosztuje grosze :)

    OdpowiedzUsuń
  4. - mleczko do czyszczenia Cif 500 ml 3,20 zł.(wziąłem 8 szt.)
    A po co aż tyle?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja gdybym więcej zarabiał, to bym wszystko kupował hurtowo. A potem prawie zero wydatków :) Pudło past do zębów było by ciekawym zakupem :D

      Usuń
  5. Ja wyczekuje na kupony payback allegro. Zawsze na nich najwięcej zyskuje punktów, które wymieniam na doładowania orange.

    OdpowiedzUsuń
  6. Ja już na kupony do Allegro nawet nie liczę, tak dawno ich nie było ...

    OdpowiedzUsuń