niedziela, 9 grudnia 2012

Dobre Konto - zmiany na złe

Od marca 2013 roku zmieni się regulamin zwrotu części wydatków za transakcje kartą debetową do Dobrego Konta w Banku Millenium.


Zmiany są dwie. Pierwsza na gorsze. Zamiast 3% od kwoty zakupów, bank będzie zwracał 3 złote za każde pełne 100 zł płatności bezgotówkowej. Wynika z tego, że robiąc zakupy za 50 zł, nie dostaniemy ani grosza.

Pozytywną zmianą jest poszerzenie liczby miejsc, w których dostaniemy zwrot o apteki i punkty opieki medycznej.

Nowy regulamin zacznie obowiązywać od 1 marca 2013 roku. Jego pełna treść znajduje się na stronie banku (klik).

Do tej pory Dobre Konto było moim ulubionym kontem z moneyback a miesięczne zwroty często osiągały 50 zł. Takie "kombinowanie" przy regulaminie zdecydowanie mi się nie podoba.

3 komentarze:

  1. Cóż... bank tylko i wyłącznie z dobrej woli i chęci zdobycia klientów daje taką ofertę, więc wypowiedzi, takie jak np. ostatnie zdanie w artykule są moim zdaniem nie na miejscu. To nie jest żadne kombinowanie - jeśli coś staje się dla banku nieopłacalne, to po prostu jest wycofywane z oferty. Nie ma żadnego obowiązku rozdawania pieniędzy za darmo...

    OdpowiedzUsuń
  2. To żenada, konto Millenium do likwidacji od marca 2013.

    OdpowiedzUsuń
  3. trochę lipa, ale tak to jest, swoje już zrobili - przyciągnęli ludzi do siebie, przyzwyczaili ich do płacenia kartą, wiele osób z przyzwyczajenia za mniejsze transakcje będzie dalej płacić ich kartą ...

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.