czwartek, 9 sierpnia 2012

Cashback w Alior Sync działa

Wczoraj klienci banku Alior Sync pierwszy raz mogli otrzymać zwrot 5% od kwoty zakupów internetowych (za transakcje dokonane w lipcu).

Jak płacić aby otrzymać z powrotem 5%
Przy płatnościach w Internecie szukaj logo Alior Sync i opcji "Płacę z Alior Sync". Zwróć uwagę na to, abyś nie pomylił tego banku z Alior Bankiem.

Jeśli nie ma tej opcji, możesz dokonać zapłaty przez PayU (np. na allegro). Wtedy klikasz na "Płacę z PayU" i po przekierowaniu na stronę tego systemu płatności wybierasz Alior Sync jako bank, z którego dokonasz płatności.

Do kiedy zwrot
Wpłata cashback za poprzedni miesiąc kalendarzowy powinna nastąpić do piątego dnia roboczego następnego miesiąca (na konto w Alior Sync). W tym miesiącu został naliczony wczoraj (siódmego sierpnia), kiedy minął piąty dzień roboczy tego miesiąca.

Za które transakcje został naliczony cashback
Można to łatwo sprawdzić w bankowości internetowej. Aby dowiedzieć się za które transakcje został naliczony cashback, wystarczy na liście transakcji rachunku wyszukać te z tytułem płatności "PayU z Alior Sync" lub "Płacę z Alior Sync". Sam Alior Sync nie przedstawia pełnej listy transakcji zakwalifikowanych do zwrotu piniędzy (zresztą nie robi tego żaden inny bank w Polsce).

Mój zwrot
Ja osobiście za zeszłomiesięczne transakcje otrzymałem 13 zł zwrotu z Alior Sync. Poza tym 35 zł zwrotu z Dobrego Konta, 22 zł z karty kredytowej w BZ WBK oraz 2 zł z karty kredytowej w Polbanku. Razem 72 zł zwrotu za różne transakcje dokonane w lipcu.

Konto w Alior Sync możesz założyć przez Internet.

6 komentarzy:

 1. możesz napisać, która KK BZWBK daje zwrot?

  OdpowiedzUsuń
 2. Takiej oferty nie ma na stronie. Dają, jak ktoś chce od nich odejść. Pisałem o tym tutaj:
  http://biednyojciec.blogspot.com/2012/03/ile-bank-jest-w-stanie-zaoferowac-aby.html

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy ten zwrot dali na stałe? i w jakiej wysokości? następnym razem będę z nimi negocjował więc chcę się przygotować

  OdpowiedzUsuń
 4. 3% od zakupów w supermarketach i na stacjach benzynowych. Miało być gdzieś jeszcze ale nie mogę tego wyłapać po historii rachunku a na piśmie tego nie mam.
  Okresu trwania tej usługi nie negocjowaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwrot też jest jak się zapłaci normalnie kartą online, podając jej szczegóły z kodem CVV.

  Plus dodatkowy, że to powinno zwrócić także za zakupy zagranicą, np. w amazonie czy gdziekolwiek. Pod warunkiem, że nie są to transakcje ze sprzedawcą z zabronionym przez aliora kodem MCC, czyli m.in kasyna.

  OdpowiedzUsuń
 6. E-zakupy z alior Sync nie do końca tak świetnie wyglądają.
  Warto wiedzieć, że nie wszystkie płatności podlegają 5% zwrotowi.. I to nie tylko są kasyna i buki niestety :/
  Pisałem o tym tu:
  http://okazyjny.blogspot.com/2012/10/cashback-w-alior-sync-za-jakie-zakupy.html

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.