czwartek, 1 września 2011

Najlepsza lokata

Założyłem sobie wczoraj Lokatę z Doradcą w Open Online. Jej największą zaletą jest najwyższe nominalne oprocentowanie spośród wszystkich dostępnych na rynku bankowym lokat.

Minimalna kwota - 500 zł
Okres - 2 miesiące
Oprocentowanie nominalne - 7,28 % (odpowiada lokacie na 9%)

Jedynym warunkiem do osiągnięcia tak wysokiego oprocentowanie jest niezobowiązujące spotkanie z doradcą Open Finance. Jak dowiedziałem się na infolinii, jest ono umawiane do dwóch tygodni od założenia lokaty. Doradca na spotkaniu podnosi oprocentowanie do 7,28% rocznie.

Dzięki zastosowaniu optymalizacji, najlepsze oprocentowanie w tym przypadku otrzymamy dla kwoty 526,8 zł i wyniesie ono 7,62 procent netto rocznie (to tyle co 9,41% rocznie na lokacie z podatkiem od zysków kapitałowych). Wczoraj założyłem sobie dziesięć takich lokat.

2 komentarze:

  1. Możesz oszczędzić na rachunkach za internet – darmowy dostęp w ramach Aero2 (od 01.09.2011 zrobiło się dużo ciekawiej). Po szczegóły zapraszam na mojego raczkującego bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tylko uważajcie na wciskane lokaty z planem inwestycyjnym. Dają dla przykładu 22% na 3 miesiące w zamian za regularne topienie pieniędzy przez 10 lat.

    Polecam przeczytać:
    http://drogadowlasnegom.blogspot.com/2011/06/polisy-inwestycyjne.html

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.