poniedziałek, 9 października 2017

400 zł na elektronikę za założenie karty kredytowej - sprawdzam

Citi Simplicity to oferta Banku Citi dla nowych klientów. Na tyle ciekawa, że sam właśnie z niej skorzystałem. Zobaczcie co mnie przekonało. W skrócie: każdy kto od 2015 roku nie miał tam karty kredytowej, może teraz ją zamówić. Jeśli do końca drugiego miesiąca od dnia jej otrzymania wykona transakcji na min. 1000 zł, otrzyma kod rabatowy o wartości 400 zł do sklepu oleole! >>Sprawdź<<


Dzięki skorzystaniu z promocji, zyskam bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym oleole! Jest to sklep z elektroniką i sprzętem agd, który gwarantuje ceny niższe niż w sieciach MediaMarkt, Saturn, MediaExpert, Komputronik, X-kom, Neonet (w razie znalezienia w nich tego samego przedmiotu w niższej cenie, nalezy się zgłosić a oni w ciągu trzech dni roboczych zaoferują zakup tego samego przedmiotu jeszcze taniej - wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia).

Oferta jest ważna tylko do 31 października (do tego dnia musimy złożyć wniosek o kartę). Skorzystać z niej można tylko przez internet. Aby przystąpić do promocji należy wypełnić formularz na stronie banku (tutaj).

Warunki otrzymania bonu 400 zł

Aby skorzystać z promocji powinieneś założyć kartę kredytową Citi Simplicity oraz najpóźniej do końca drugiego miesiąca od dnia podpisania umowy o kartę musisz:
  • zalogować się do systemu bankowości internetowej,
  • dokonać zakupów na min. 1000 zł w dowolnych sklepach
W ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków otrzymasz w systemie bankowości elektronicznej Citibank Onlie kod rabatowy 400 zł. Możesz go wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które po 1 stycznia 2015 roku posiadały kartę kredytową Citibank.

Nagrodę otrzymają wszyscy, którzy spełnią powyższe warunki. Kod rabatowy jest ważny do 30 czerwca 2018 roku. Aby z niego skorzystać, trzeba zrobić zakupy za min. 400 zł w sklepie internetowym oleole!

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie banku (czyli tutaj).

Karta Citi Simplicity

Karta bez opłaty rocznej. Bank zapewnia bezpłatne powiadomienia sms.
Przejrzałem dokładnie tabelę opłat i prowizji dla karty kredytowej Citi Simplicity. Zauważyłem tylko dwie pozycje, wzbudzające moje wątpliwości. Za korzystanie z serwisu bankowości telefonicznej naliczana jest opłata 6 zł miesięcznie, natomiast opłata za wyciąg w wersji papierowej wynosi 5 zł miesięcznie. Inne, dodatkowe usługi są ekstra płatne (i jednocześnie zbędne).
Pełna taryfa opłat i prowizji dla karty znajduje się na stronie banku (o tutaj).

Warunki otrzymania karty kredytowej

Nawet jeśli wypełniomy wniosek o wydanie karty, wcale nie oznacza to, że ją dostaniemy. Bank stawia kilka warunków:
  • wiek min. 21 lat,
  • dochody miesięczne min. 1200 zł netto,
  • zatrudnienie w obecnej firmie od min. 3 miesięcy.
PS. Bank ma też identyczną promocję, z tym, że kod rabatowy jest do wykorzystania w serwisie allegro (>> zobacz szczegóły promocji <<).

1 komentarz:

  1. Przyznam że bardzo kusząca oferta, Citi ma dosyć często różnego rodzaju atrakcyjne promocje.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.